ЛитМир - Электронная Библиотека
ЛитМир - Электронная Библиотека > Толкин Джон Рональд Руэл > Гобіт, або Туди і звідти [іл. Алан Лі]
Гобіт, або Туди і звідти [іл. Алан Лі]
Жанр: Фэнтези
Оценка: Оценка   9.67 (3)
Количество страниц: 66
Книга закончена
Язык книги: Украинский
Язык оригинальной книги: Английский
Переводчик(и): О'Лір Олена
Издатель: Астролябія
Город печати: Львів
Год печати: 2013
ISBN: 978-617-664-037-0
Выберите формат скачивания:
QR кодРазмер: 6,3 МбайтДобавил vdv86k 8 января 2015, 6:43

  Це історія надзвичайної пригоди, яку втнула ватага ґномів, узявшись відшукати загарбане драконом золото. Мимохіть учасником цієї ризикованої виправи став Більбо Торбин, прихильний до комфорту і позбавлений амбіцій гобіт, котрий, на власний подив, виявив неабияку винахідливість і вправність у ролі зломщика. Сутички з тролями, ґоблінами, ґномами, ельфами та гігантськими павуками, бесіда з драконом, Смоґом Величним, і радше мимовільна присутність на Битві П’ятьох Армій – ось лише деякі пригоди, що їх судилося пережити Більбо. Але траплялись і світліші моменти: щира дружба, смачне частування, сміх та пісні.

  Написаний професором Толкіном для власних дітей, «Гобіт» відразу ж по виході у світ зустрів палке схвалення. Ця дивовижна історія, цілком закінчена та вивершена, водночас є преамбулою до «Володаря Перстенів». Видання, прикрашене чудовими ілюстраціями Алана Лі, задовольнить навіть найвибагливіших читачів.

  Поделиться:
  ]]>Facebook :2]]>  ]]>Twitter :2]]>  ]]>В контакте :0]]>  ]]>Livejournal :0]]>  ]]>Мой мир :2]]>  ]]>Google+ :0]]>  ]]>Gmail :1]]>  Email :0  ]]>Скачать :1]]>  
  Мой статус книги:
    Ключевые слова:
  Чтобы оставить свою оценку и комментарий вам нужно зайти на сайт или зарегистрироваться

  -3  1 -4
  8 января 2015, 19:20#193723
  *.*.77.105
  На украинском, наверное, даже самый страшный хорор будет смешной sm203
  Поделиться:   ]]>Facebook :1]]>  ]]>Twitter :0]]>  ]]>В контакте :0]]>  ]]>Livejournal :0]]>  ]]>Мой мир :0]]>  ]]>Google+ :1]]>  ]]>Gmail :0]]>  Email :0  ]]>Скачать :0]]>  
  {"b":"231297","o":30}
  Role of Entrepreneurship in Economic Development | Elektronik & Messtechnik | Forstbekleidung Schnittschutzhose Forstjacke Softshelljacke FOREST JACK RED NEU!